טלי גולדמן - פיסת ישראליות ב-Tangs


30 May
30May

כבר 8 שנים שאני חיה בסינגפור. לפני 5 שנים הקמתי את Dagiz שלי כמעט במקרה- זוג חפתים שהכנתי לבעלי שלמד אז באינסיאד, פתחו בשבילי את הדרך ובזכות הרבה תעוזה ישראלית הפכה דאגיז שלי לעסק נפלא, עם המון עניין רב, והרבה יצירתיות.

מדי פעם הצבתי לעצמי מטרות לאורך הדרך, הופתעתי כל פעם שכבשתי עוד יעד וראיתי את הלקוחות שלי מעזים לבקש ממני מוצרים עם יותר אופי ומאתגרים אותי שוב ושוב.

 

לפני חודשיים ישבתי עם חברה וסיפרתי לה שיש לי חלום שאני עוד לא יודעת איך להגשים אותו.

רציתי לקחת את היצירות של דוד גרשטיין, אחד מהאומנים הישראליים הנחשבים ביותר (ובעיניי מהראויים ביותר), ולהביא אותם ל"טאנגס", מעוז הסינגפוריות.

כבר כמה שנים שיש לי את הזכות לעבוד עם האומן הזה, שחלקכם הגדול מכיר את יצירות המתכת הצבעוניות מלאות החיים שלו. אני מוקסמת ממנו כאדם, כיוצר בעל מעוף ותעוזה שמכניס כל כך הרבה חיים בחומר, עד שאי אפשר להתעלם מהיצירות שלו, שאחת הגדולות מהן, ספירלת האנשים העצומה, מוצגת ב- CBD בסינגפור.

 


כתובת מייל שנקרתה בדרכי דרך הלינקדין הייתה הליד שלי לפגישה עם צוות טאנגס. אינסוף כתובות מייל, חיפוש אנשים, מיילים שגויים, ובסוף שיחת טלפון שהזמינה אותי לפגישה עם אנשים פתוחים ולבביים של הרשת.

אחרי שעה של פגישה חזרתי הביתה עם דופק 200, כשכבר נתבקשתי להעביר לרשת תמונות של היצירות, כדי שישולבו בקטלוג הכריסמס.

 

לפני שבוע החלום הפך למציאות- ישבנו 3 חברות שעות בקומה רביעית, מסביבנו אינסוף ארגזים עצומים, מדבקות מק"טים, מסדרות מדפי מכירות באיסוף פרחים, פרפרים, פסלים, הכל מלא חיים.

על מדף של טאנגס מונח לוגו של דאגיז. דאגיז, אגב, זה השמות של הילדים שלי. בכלבו הכי קול בעיניי- יש בו את הדברים הכי מעניינים ומרתקים בסינגפור, הקומה הרביעית של הכלבו היא הקומה הכי יפה שהמציאו.

 אז חשוב לי שתדעו שיש פיסת ישראליות בקומה רביעית, היא יפיפיה, משלנו, והייתי שמחה שכולכם תיכנסו לראות איך נראה חלום שחלמתי בעברית לפני חודשיים.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.