חלק שלישי - המלצות לפי נושאים וקהלים


ההיצע לילדים באי הוא עצום. פארקי מים, פארקי שעשועים, בתי קפה שמתאימים גם לילדים (כולל בית קפה וחנות של "גיבורי על" בקניון של המרינה), גני חיות, תערוכות ייחודיות ומותאמות במוזיאונים השונים, פעילויות ספורט ואקסטרים ועוד ועוד

קרא עוד  

כן, זה אפשרי לטייל בסינגפור בזול גם אם על פניו מדובר באוקיסמורון: סינגפור וזול. היכרות קצת פחות שטחית עם האי הזה מאפשרת להבין שיש פה אפשרויות גם לטייל מבלי למכור כלייה. אכסניות נוער והוסטלים ללינה, תחבורה ציבורית נגישה ומצויינת, שפע אפשרויות לאוכל בכל טווח המחירים ומוקדי עניין שהם חינם.

קרא עוד  

יש באי שתי מדריכות מעולות של סיורים בעברית. מחירי הסיורים, משך הסיורים, והדגש של הסיורים שונה בין שלוש המדריכות אבל כולן ישמחו להתאים לכם סיור לפי המידות שלכם או של האורחים שלכם. הסיורים יכולים להיות אישיים, בקבוצה שאתם תארגנו או חלק מקבוצה כללית שהמדריכות מארגנות ולכן מומלץ לתאם זמן סביר מראש על מנת להבטיח את מועד הסיור וההרכב המתאים לכם.

קרא עוד  

ההורים האלו, המגיעים ל"לידה-בר מצווה- בייביסיטר כי ההורים רוצים לנסוע לסופשבוע בקמבודיה- סתם לבקר את הנכדים" מגיעים בדרך כלל לתקופות ארוכות יחסית וצריך לחשוב היטב גם על תוכנית הביקור שלהם. הם אמנם באו לעזור, להיות עם הילדים ולראות איך אתם "מסתדרים" אבל הם כנראה גם באו לבלות, לטייל וליהנות.

קרא עוד  

השאלה "האם אכלתם כבר?" היא לעיתים התחליף הסינגפורי ל"שלום, מה שלומך?" ללמדכם שאוכל בתרבות הסינגפורית הוא עניין חשוב, רציני ומרכזי ואכן כמות מרכזי האוכל והמסעדות בסינגפור היא מדהימה ואינסופית. לא תמיד טעים אך תמיד יש אוכל זמין בכל סביבה שלא תהיו.

קרא עוד  

אני יכולה להעביר ימים שלמים בבתי קפה ושלוש השנים שלי בסינגפור אפשרו לי להגיע לשיאים חדשים בשכלול התחביב הזה. הרבה פעמים התאכזבתי מהקפה או מהחוויה הכללית אך גם הצלחתי למצוא מקומות שווים בין היתר הודות לחכמת ההמונים השייכים לקבוצת ישראלים בסינגפור.

קרא עוד