חלק שני - MUST SEE ו-15 ימי טיול באי


לקצרי הזמן וקצרי הרוח, להלן רשימת המקומות שחייבים לסמן עליהם "וי" בכל ביקור וחוויית סינגפור אינה שלמה בלעדיהם.

קרא עוד  

סיון ובוצ'אצ', צעירים בטיול אחרי צבא, באו לפחות מ-24 שעות ברוטו בין הפיליפינים להודו. הזמן היה קצר וההיצע רב, ולכן היום הזה, הגדוש במיוחד, מיועד למי שבא רק לזמן קצר.

קרא עוד  

זהו יום שנועד לחשוף את ה-state of mind הסינגפורי, ולו במעט דרך ביקור במרכז לתכנון סינגפור, ב-HDB, ובמעט מאתרים המרמזים על המורשת המקומית של הקבוצות האתניות השונות של סינגפור, שמשפיעה גם היא בתורה על מדינת סינגפור.

קרא עוד  

יום שמתאים לביקור קצר יחסית באי. דגימה של טבע אורבני, הודו בסינגפור וחיי הלילה שיש לעיר הזאת להציע.

קרא עוד  

ישן מול חדש: ה"קמפונג" (כפר) הסינגפורי באי פלאו אובין מאפשר לצד סיור בטבע הצצה ל"סינגפור של פעם" למול אורצ'ארד הנוצץ והיקר שהוא שיא סינגפור הנוצצת והקפיטליסטית.

קרא עוד  

טעימות סינגפוריות - יום שמתחיל בביקור ב"שוק רטוב", ממשיך בביקור באזור המוסלמי-מאלאי של Arab Street וסביבתו עם אפשרות לארוחת צהריים בטעם "של בית", ומסתיים בערב בגנים החדשים שליד המרינה.

קרא עוד  

לאחר "שעת כושר" בשמורת הטבע מקריצ'י, עמוסת בעלי החיים, נשוטט באזור צ'יינטאון ובשכונות מעניינות ואזורי בילוי סביבו.

קרא עוד  

יום שמתחיל בבוקר נינוח, ממשיך במוזיאון ובמצודה ומסתיים בלילה "פישי": מדמפסי היל למוזיאון הלאומי והמצודה הבריטית, ומשם לביקור לילי בשוק הדגים בג'ורונג.

קרא עוד  

מפריפריה גיאוגראפית לאייקון המרכזי של סינגפור - טיול באזור פארק פאסיר ריס וטעימות מהאטרקציות שמציעה המרינה הנוצצת.

קרא עוד  

מהטבע האורבאני של אזור Mount Faber, לאי השעשועים סנטוזה עם עצירה בלתי נמנעת בקניון הגדול ביותר בסינגפור.

קרא עוד  

כשסר ראפלס הגיע הנה יפה וגם צעיר - סיור בערש הולדתה של סינגפור המודרנית ובאתרים הקולוניאליים של האי. סיום לעת ערב בגנים הבוטניים.

קרא עוד  

יום טיול לצפון-מערב האי, בסמוך לגבול עם מלזיה, לאזור הפחות צפוף של האי, בו פזורות חוות חקלאיות ושטחים פתוחים. יסתיים בבר קינוחים ייחודי בהולנד וילג'. את חלקו הראשון של היום רצוי ואף הכרחי לעשות ברכב.

קרא עוד