המלצות לחובבי ההמבורגרים בסינגפור


19 Jun
19Jun
מאת מתי נור סלע
לאנשים יש שריטות, טבעי לא ? גם אצלי.
במחלקת האוכל, לצד מאכלי גורמה לשמם,תופס אצלי מקום של כבוד ההמבורגר. כן , קציצת בשר בסך הכל אבל מה , כשזה נימוך בפה, נו... אתם יורדים לסוף דעתי. אגב, כל מה שיוזכר לעיל עוסק בקציצות בשר טרי ולא מבשר קפוא (מופשר).
 
אמליץ כאן על מספר אתרים ( שאני משוכנע שיש עוד רבים וטובים שאני בעוונותי, טרם הגעתי אליהם ):
אתחיל ב Marina Bay Sands , במרכז הקניות The Shoppes בשדרת ה Celebrities Chef  , ביסטרו ניו יורקי DB  ( השף Daniel Boulud ).
ההמבורגר המוגש כאן מסוגנן, נותן במה ליצירתיות של השף עם מספר אופציות, מוגש עם צ'יפס עבים היישר מהמחבת , קציצה לא גדולה אך בהחלט משאירה טעם של עוד.
ממליץ להגיע באמצע השבוע, בסופ"ש , זה פרויקט להשתחל למקום.
מקום אחר, צפוף, מטבח תעשייתי מסוגנן בו אפשר למצוא את המאכל הכה אהוב עלי הוא The Market Grill  ב208 Telok Ayer , אין יותר מידי אופציות אבל מבחינתי,עד שלא יוכח אחרת, הטוב באלה שטעמתי בסינגפור.
החסרון במקום הוא ,מספר מקומות מצומצם אם כי ניתן לשבת בניחותא על הבר, זאת לצד העובדה שמי שמגיע אחרי 14:30 יאלץ ללכת לMacDonald’s  ( המקום סגור ) ו...כן, המקום לא פעיל בימי ראשון.
קצת רחוק מן המרכז, במרכז קניות על Bukit Timah ( צומת עם Cluny Rd  , בקצה הצפוני של הגנים הבוטנים ) , בקומה השנייה , מסעדה משפחתית בשם Relish שמגישה המבורגרים מצויינים עם שילובים מעניינים. יתרון נוסף, מבחר בירות בוטיק מבלגיה להרווית הבטן. הצ'יפס שלהם טעים.
השולחנות פשוטים, שרות זריז ....ומיליון ילדים בסופי שבוע.
 

לבסוף, שני מטר מהבית , מסעדה בשם BOCHINCHE  ( 22 Martin Road ,הכניסה מהסמטה הצדדית , קומה שנייה ) ששי אורן לחש לאוזני את עצם קיומה , מפליאה באופן לא רע בכלל עם מאכלים ארגנטינאים , עם צ'וריסו טעים , מבחר של מטעמי ריבת חלב ( שאני לא בדיוק מחבב ) ובירה ספרדית לא רעה ( Barcelona )
אבל יש להם גם המבורגרים , סוג אחד, מטובל ב צ'מיצ'ורי ושאר תוספות. הקציצה עצמה מתובלת ועשירה בטעמים , בשר טרי כמובן , הגודל לא מספק יהודי רעבתן כמוני אבל אפשר להתגבר.
פרט חשוב בעניין הצ'יפס ( עם שום אגב ) : כאן הצ'יפס עובר שני תהליכי הכנה ולכן, למי שלא יודע אבל הוא פיינשמקר כמוני , זה יכול להראות כצ'יפס ממוחזר. אז זהו שזה לא.
עניין נוסף, בעלי המקום מייבאים בשר ומוצריו מארגנטינה, זאת לצד מעדנים נוספים לקחת, מפתה.
לבסוף, מי שמכיר מאורות המבורגריות שראויות ( מבחינתי ) לפרק נוסף מטעמי בפיטפטו , מוזמן להאיר את עיני.


הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.